Ubytování

Všechny naše pokoje jsou dvoulůžkové a některé mají přistýlku. Pokoje mají výměru 17,00 m². Postele mohou být u sebe i rozdělené. Všechny pokoje mají sprchu a WC, televizi. Ve všech pokojích je bezdrátové připojení WIFI. Pokoje jsou vymalovány různými odstíny pastelových barev. Pokoje jsou ve dvou podlažích a nemáme výtah. V přízemí jsou dva bezbarierové pokoje. Zdarma půjčujeme dětskou postýlku. Ubytování je možné od 12:00 a pokoj se opouští do 10:00. Pokoje rezervujeme v den příjezdu do 18:00. Od 22:00 do 7:00 je k dispozici noční služba.

Hotel má 22 dvoulůžkových pokojů . Všechny pokoje jsou standardně zařízeny a jsou vybaveny sprchou + WC, televizí. Některé pokoje jsou vybaveny přistýlkou. Hotel má v přízemí 2 bezbariérové pokoje, v prvním patře 10 pokojů a ve druhém patře 10 pokojů.

Každý pokoj je pojmenován podle názvu pramene v Mariánských lázních. Nápis zdobí vstupy do jednotlivých pokojů.

Gastronomie

V restauraci je celkem 50 míst u stolu, s otvírací dobou od 11.oo do 22.oo. Snídaně podáváme formou buffetu od 8.oo do 10.oo. Připravujeme jídla minutková a také tradiční českou kuchyni. V nabídce máme ryby, jídla pro vegetariány a zeleninové saláty. Polední menu nabízíme od 11.oo do 15.oo. Hosté kteří čerpají pobytový balíček mají večeře od 18.oo do 19.oo. V nabídce máme sortiment pivovaru Chodovar a to jak nealkoholické nápoje, tak i pivo. Pivo točíme Chodovar Skalní ležák 13, ale i pivo tmavé a kvasnicové.

Fotografie | Hotel Pelikán